Szkoła narciarska

Szkoła narciarska Szczyrk

LON: 18,960321, LAT: 49,666053

Szkoła narciarska SKI - CARV  SZCZYRK z lokalizowana jest przy dwóch ośrodkach narciarskich - Kompleks narciarski "Biały Krzyż" i Hala Pośrednia Juliny Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Różnorodność tras i stopnia ich trudności pozwala na naukę jazdy tych co stoją na nartach po raz pierwszy jak i tych co chcą doskonalić swoje umiejętności. Nauka jazdy na coraz trudniejszych trasach z pomocą naszego instruktora sprawi, iż jazda na nartach i snowboardzie będzie bezpieczna, zagwarantuje szybki postęp w nauce jazdy, pomoże uniknąć złych nawyków  i pozwoli stać się prawdziwym ekspertem narciarstwa lub snowboardu. Przy obu ośrodkach znajdują się nasze firmowe, świetnie wyposażone wypożyczanie sprzętu oraz centra testowe.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług i profesjonalne szkolenie w miłej, pełnej życzliwości i bezstresowej atmosferze.

Oprócz szkoleń indywidualnych, Szkoła Narciarska Ski-Carv oferuje szkolenia grupowe oraz specjalnie dostosowane szkolenie do każdego dziecka. Zajęcia na nartach są prowadzone z myślą o początkujących jak i zaawansowanych narciarzach, chcących doskonalić swoje umiejętności. 

Polecane noclegi

Tu znajdziesz listę naszych partnerów oferujących pobyt w Wiśle i Ustroniu, Dzięki naszej stronie możesz nie tylko zarezerwować instruktora narciarstwa czy wykupić przedszkole narciarskie dla dziecka ale i wybrać również miejsce noclegowe, w którym chcesz się zatrzymać wraz z bonusami jakie przygotowali nasi partnerzy.

Wybrane najlepsze atrakcje

Tu znajdziesz atrakcje, ciekawe miejsca czy restauracje jakie znajdują się w naszej okolicy.
Nasi partnerzy przygotowali dla naszych klientów różnego rodzaju bonusy, zniżki i promocje.