Szkoła narciarska

Szkoła narciarska Wisła - Cieńków

LON: 18,929792, LAT: 49,632711

Stok Wisła - Cieńków

Stacja Narciarska „Cieńków”, przy której działa Szkoła Narciarska Ski-Carv, to jedna z najlepszych stacji rodzinnych w Wiśle. Do dyspozycji narciarzy jest nowoczesna kolej linowa z krzesełkami czteroosobowymi o przepustowości do 2200 osób na godzinę. Mniej zaawansowani amatorzy narciarstwa mają jeszcze do dyspozycji 3 mniejsze wyciągi „talerzykowe”. Dla najmłodszych narciarzy jest wyciąg taśmowy oraz wyciąg linowy.

Tak duży wybór wyciągów pozwala uczącemu się na nartach dobrać odpowiedni stok do swoich umiejętności, a zatem poruszać się komfortowo i bezpiecznie na nartach. Podczas pierwszych kroków nauki na nartach, indywidualnej bądź też w formie przedszkola narciarskiego może pomóc wykwalifikowany i doświadczony instruktor narciarstwa Ski-Carv. Dzięki jego wiedzy możemy mieć pewność, że początek nauki na nartach będzie przebiegał prawidłowo, a uczący będzie osiągał poszczególne etapy jazdy na nartach w pełni komfortu psychicznego.

 

Wypożyczalnia sprzętu

Cennik wypożyczalni sprzętu

 

komplet

(narty, buty, kijki)

narty/

snowboard

1 godzina 15 zł 15 zł
2 gdziny 25 zł 20 zł
5 godzin 35 zł 30 zł
Cały dzień 40 zł
Pakiet wieczorny 25 zł (18.00-21.00)
Kask/Google/Kijki 10 zł
Narty VIP 60 zł (do 3 godzin)
Narty VIP 90 zł (cały dzień)

Polecane noclegi

Tu znajdziesz listę naszych partnerów oferujących pobyt w Wiśle i Ustroniu, Dzięki naszej stronie możesz nie tylko zarezerwować instruktora narciarstwa czy wykupić przedszkole narciarskie dla dziecka ale i wybrać również miejsce noclegowe, w którym chcesz się zatrzymać wraz z bonusami jakie przygotowali nasi partnerzy.

Wybrane najlepsze atrakcje

Tu znajdziesz atrakcje, ciekawe miejsca czy restauracje jakie znajdują się w naszej okolicy.
Nasi partnerzy przygotowali dla naszych klientów różnego rodzaju bonusy, zniżki i promocje.