Szkoła narciarska

 

 

Sezon 2019 zaczynamy z dobrą wiadomością dla wszystkich narciarzy, którzy mieliby ochotę przetestować narty zarówno z  grupy Atomic Redster jak i grupy Atomic all mountain.

 

Mamy dostępne w naszej wypożyczalni narty takie jak:

Atomic Redster X9 - to jeden z najlepszych modeli z serii X do wyczynowego narciarstwa zjazdowego, wyposażono je również w system Servotec tak jak w nartach rajdowych serii Redster.

 

Poniżej info co pisze o tej narcie sam Atomic:

Narty Atomic Redster X9 to idealny wybór dla osób, które chcą się trochę pościgać, a później cieszyć się szybką jazdą na stoku . Jedną z najważniejszych cech tych nart jest nasza innowacja stworzona specjalnie na Puchar Świata – Servotec – która nadaje nartom większą zwrotność i poprawia stabilność na prostych odcinkach. Charakteryzują się one również konstrukcją Multi Radius Sidecut, czyli rozwiązaniem pośrednim pomiędzy slalomem gigantem a slalomem, zarówno do krótkich, jak i długich skrętów na trasie. Wszystko, czego potrzebujesz na stoku przez cały sezon!”

 

Kolejną naszą propozycją są narty z limitowanej wersji Atomic Redster S9i w wersji PRO

Jest to właściwie odpowiednik slalomowej narty z kategorii FIS - unikatowe taliowanie 65,6 mm. Zastosowany pręt SERVOTEC o podniesionej konstrukcji aby nie osłabiać rdzenia narty, który został wykonany z lżejszego drewna Caruba (Caruba Woodcore), płyta zawodnicza oraz wiązanie sportowe z serii VAR.

Całości dopełnia czerwony ślizg rodem z Fis-owych nart z  Pucharu Świata.

Generalnie narty pedardy bez taryfy ulgowej.

 

Dla osób którzy wymagają od narty uniwersalności proponujemy Atomic Vantage X80 CTI

 

 

Idealna narta do jazdy po przygotowanych trasach i poza nimi.

 

Zobaczmy co pisze Atomic o tej narcie:

“Atomic FT 12 GW to wyjątkowo elastyczny i lekki system all mountain, idealny do wypożyczalni. Wyposażony jest w konstrukcję pedałową, która gwarantuje automatyczne dopasowanie do butów do narciarstwa alpejskiego oraz typu GripWalk. Co więcej, mają czytelne oznaczenie siły wypięcia wiązań (w skali do 12) i miejsce na kod kreskowy, a regulacja nie wymaga użycia narzędzi – dzięki czemu ich obsługa jest wyjątkowo szybka. Świetnie sprawdzają się na stoku i zapewniają elastyczność, dzięki której narciarze na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się jazdą.”

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do przetestowania nart w naszej Szkole Narciarskiej na Cieńkowie. Prowadzimy również szkolenia lub doskonalenia jazdy z instruktorem. Warto poświęcić czas na naukę z wykwalifikowanym instruktorem aby w pełni wykorzystać potencjał tych nart.

 

Do zobaczenia na stoku Cieńków.